REZERVASYON

HAYAT VEREN YUND SPA

Adanın tertemiz doğasından gelen sağlıkla Yund Spa, Ege’nin birbirinden eşsiz bitki özleri ve zeytin ağacı yağlarıyla yorgun zihninize ve bedeninize mucizevi bir canlılık katar.

Çeşitli masaj seçenekleri, deneyimli terapistleriyle yenilenerek canlanın ve doğal ışıltınızı arttırın.

SHİATSU / SHIATSU

Vücudu toksinlerden arındıran, ruh ve beden bütünlüğünü sağlayan, gevşetici etkisi ile tüm vücuda uygulanan bir masajdır. Bu Uzakdoğu terapisi vücudumuzdaki 3 ana enerji yolu boyunca akupunktur noktalarına parmak uçları baskısı ile yağsız olarak uygulanır. Terapi kişiye özeldir. Beden ve zihni sakinleştirir. Stresi azaltır, yorgunluk hissini giderir.

REFLEKSOLOJİ / REFLEXOLOGY

Çin kültüründe, ayaklar vücudun temsilcisi olarak kabul edilmektedir. Reflexology, ayakta refleks noktalarına, baş parmak ve diğer parmaklar ile baskı uygulanılarak yapılır ve terapi ayak masajı ile bitirilir. Ayaktaki belirli refleks noktaları vücuttaki organların yansımasıdır. Bu noktalara baskı uygulanarak organların sağlıklı çalışması dengelenir.

KESE KÖPÜK/SCRUB & FOAM

Hamama adım atmak aslında geçmişe adım atmak demek. Yapmanız gereken tek şey kurnanın başına geçip, üzerinize sıcak suyu dökerek kendinizi iyice ısıtmak. Göbek taşına yattığınızda başlayan seremoninin sonunda hem ölü derilerden kurtuluyorsunuz hem de ruhunuzu dinlendiriyorsunuz.

YUND SIGNATURE

Amacı aşırı gerginliği hafifletmektir. Terapist ihtiyacınız doğrultusunda istenen bölgeye yoğunlaşabilir. Gerginliği azaltır. Aromaterapi ve Derin Baskı Masajının teknikleriyle harmanlanmış, eşsiz ve sadece AC – Spa için oluşturulmuş özel bir masaj. Vücudunuzda ve ruhunuzda uyum ve denge sağlar, kaslarınızı gevşetir.