REZERVASYON

CUNDA DESPOT EVİ

Mithatpaşa Mahallesi, Mektep Sokak No: 2/2
Cunda Despot Evi / Cunda Adası Ayvalık / Balıkesir

7/24 SAAT AÇIK HİZMET

P: +90 (266) 327-1900     F: +90 (266) 327-2019
info@cundadespotevi.com

EN KUSURSUZ AN

"DÜĞÜN"

En kusursuz anınızı yüzyılı aşkın süredir ayakta duran Cunda Despot Evi’nde ölümsüzleştirin.

Cunda’nın kusursuz doğası ile ruhunuzda yaşayacağınız bu ev, en özel davetiniz olacak düğününüze ev sahipliği yapmak için büyük bir heyecanla sizi bekliyor. Konuklarınızın gözlerini kamaştıracak tüm detaylar Cunda Despot Evi’nin büyülü ortamıyla birleşerek ömür boyu unutulmayacak bir masala dönüşüyor.

Masmavi manzarasıyla evlilik yemininizi sevdiklerinizle burada paylaşın ve buranın en özel mekanınız olmasına izin verin.

Restoran

HAYALLERİNİZİN ÖTESİNDE

"ORGANİZASYON"

En özel davetleriniz Cunda Despot Evi’nde unutulmaz anılara dönüşüyor.

Cunda Despot Evi’nde özel organizasyon denildiği zaman sürprize hazır olun, çünkü davetleriniz için sunduğumuz özel hizmetlerimiz sizi çok şaşırtacak. Sizlerin en özel günleri için bu özel mekanda hazırladığımız ve tasarladığımız ürünlerimizle birbirinden zarif ve etkileyici özel davetlere imza atıyoruz.

Cunda Despot Evi’nde davetler güç olmaktan çıkıyor, mekanların ve servisin farklılığı ile kusursuz deneyimlere dönüşüyor. Öncelikle sizi ve isteklerinizi anlıyor, arzularınıza sadık kalarak en kaliteli hizmeti hayata geçiriyor ve size “hayallerinizin ötesinde” bir organizasyon sunuyoruz.

Restoran

İŞ SOHBETLERİNİZİN EN KEYİFLİ ANLARI

"TOPLANTI SALONU "

İş ve diğer toplantılarınızda size hizmet etmekten onur duyarız.

Cunda Despot Evi'nde en özel toplantılarınızı gerçekleştirebilir ve zengin menülü mutfağımızdan canınızın istediği yiyecek, içecekleri sipariş verebilirsiniz.

Cunda Despot Evi’nde toplantı odasında güçlü ses sistemi ile desteklenmiş projeksiyon cihazı ile sunumlarınızı perdeye yansıtarak toplantıya katılan kişilerin rahatlıkla görmesini ve sesli içerikleri duymasını sağlayabilirsiniz. s

Restoran